česká verze

Přidejte se k nám na Facebooku! Support Vaclav Klaus! Stop the Lisbon Treaty!

Lisabonská smlouva je nedemokratický a protiústavní nástroj, který efektivně mění evropské národní státy v pouhé provincie Evropské unie.

Přijetím Lisabonské smlouvy se kolektivně vzdáváme naší suverenity a nezávislosti, za kterou evropské národy v minulosti těžce bojovaly.

Když Irsko v prvním referendu tuto smlouvu odmítlo, bylo donuceno hlasovat znovu. Irové byli dotlačeni říct „ANO“, jedinou správnou odpověď, kterou od nich Evropská unie požadovala. Jedinou překážkou konečného přijetí Lisabonské smlouvy je v současnosti český prezident, Václav Klaus.

Doposud vystupoval s obdivuhodnou odvahou a odhodláním při odmítání ratifikace této smlouvy. Jenže po irském „ANO“ bude vystaven stoupajícímu tlaku na dokončení ratifikace.

Je velmi důležité v tuto chvíli poskytnout panu Klausovi veškerou naši podporu. Dát mu najevo, že stojíme za ním a že plně podporujeme jeho případné rozhodnutí Lisabonskou smlouvu neratifikovat. Je známo, že pokud by vydržel v této pozici do vítězství britských konzervativců v nadcházejících volbách, je velmi pravděpodobné, že Britové budou trvat na uspořádání vlastního referenda.

Pokud k tomu dojde, je téměř jisté, že Lisabonská smlouva bude odmítnuta díky drtivé opozici britské veřejnosti.

Proto musíme podpořit Václava Klause v jeho postoji a ujistit ho, že miliony evropanů nechtějí Lisabonskou smlouvu – a že vkládají svoje naděje do něj, že pozdrží její ratifikaci alespoň do té doby, než ji Británie definitivně odmítne.

Kontaktuje jeho kancelář, pošpete dopis nebo e-mail, udělejte to DNES! Nemůžeme ztrácet čas!

Pokud uvidí rozsah podpory, kterou v Evropě má, bude pro něj snazší odolávat tlaku, který na něj bude vyvíjen, aby Lisabonskou smlouvu ratifikoval.

Shrnutí:

 1. Napište e-mail nebo dopis na podporu prezidenta.
 2. Pošlete ho Kanceláři prezidenta republiky: ladislav.jakl@hrad.cz
 3. Připojte se k nám na Facebooku: Facebook group
 4. Podepište petici: http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html
 5. Kontaktujte své přátele a zapojte je!

Cílem je rozšířit tuto kampaň pomocí blogů, webů, politických organizací  i jednotlivců po celé Evropě a vytvořit co největší podporu. Pokusit se ho motivovat, aby Lisabonskou smlouvu neratifikoval!

Advertisements

13 Responses

 1. Prezident má pravdu. Ať to nepodepisuje. Taky bych to nepodepsal. Je jediný, který se dokáže toho našeho spolku zastat a nebojí se. Má to v hlavě srovnáno. Držim mu palce.

 2. Vážený Pane prezidente, ráda bych Vám vyjádřila svou podporu….Vážím si Vás a držím palce. Vytrvejte a nedejte se….

  Hezký den

  Romana Leinerová

 3. Vážený Pane prezidente, podporuji Vás moc….držte se…Vojtěch Synek

 4. Přesto, že s Vámi v některých záležitostech i postojích nemohu souhlasit, tak máte mou podporu ohledně nepodepsání Lisabonské smlouvy. Tato situace, která vznikla, může připomínat podepsání Mnichovské dohody, která čechům zlomila vaz na mnoho let! Neopakujme stejné chyby. Tato krásná země měla by zůstat Českou zemí s opravdovými občany a rytíři naděje. Vzpomeňme na Karla IV, J.A.Komenský, T.G.Masaryk, K.Čapek a další, kteří by tuto smlouvu určitě nepodepsali!!! Jde tu opravdu o mnohem vice, než mnozí tuší a dokáží pochopit! Nedejte nás pane prezidente a vzpomeňte na odkaz již zmíněných osobností naší země a též na prapor, který vlaje na hradě. V závěru si Vás dovoluji pozvat na ČESKOU KONFERENCI, kde můžete přispět k obnově i obrodě této země i národa. S pozdravem K.Kříž

 5. Vážený pane prezidente,

  vážím si Vašeho rozhodnutí postavit se proti bezhlavému přijetí nějaké smlouvy. Prosím Vás nepodepisujte! Věřím Vám, že se snažíte zachovat náš demokratický stát. Ať Vám Bůch žehné.

  Bohumil Heřman

 6. Pane prezidente,
  věřím, že nedovolíte, aby se musela v budoucnosti opět k Českému národu vracet současná chybná rozhodnutí a aby selhání Českého národa bylo vnímáno jako klíč k vytvoření nefunkčních a slepých cest při utváření velkých evropských celků. Vždyť stejnou roli náš národ už jednou sehrál – v minulém století. Tam to bylo s podtextem “O nás bez nás”. Současnost máme, diky Vaší pevnosti, možnost změnit. Budoucnost ukáže, zda obstojíme před tlakem celé Evropy, aby se dalo o tomto národě a jeho prezidentovi jednou hovořit ve smyslu “Neratifikoval, protože zřel to,co ostatní ani netušili”. Máte moji důvěru a podporu ve věci odmítnutí Lisabonské smlouvy. Buďme konečně hrdými Čechy!
  Miroslav Kraus

 7. Vážený pane prezidente,
  velmi si vážím Vaší odvahy při postupu neratifikace LS, obzvlášťe při obrovském tlaku, který je, předpokládám na Vás vyvíjen.
  Vydržte prosím ve Vaší neústupnosti a nepodepisujte LS, protože tím můžete zachránit nejen naši krásnou zemi, jak výstižně píší pánové výše, ale domnívám se, že i Evropu.
  Přeji Vám vše dobré
  Václav Staněk

 8. Vážený pane prezidente,
  velmi si Vás vážím za kontinuitu a stálost Vašich názorů a pevně věřím, že vydržíte a odoláte tlakům eurohujerů zvenčí i zevnitř a nepodepíšete tuto ¨nám nedemokraticky vnucenou mrtvou smlouvu, která by nás připravila o svobodu a samostatnost. Držíme Vám celá rodina palce, vytrvejte prosím. Nechceme další Mnichov. Spojené Evropě ano, ale ne takovéto – Spojeným socialistickým státům – to jsme v roce 89 na Václaváku nechtěli a proto jsme klíči nezvonili…
  Petr Hovorka

 9. Jan Janoušek
  Václav Klaus – Winston Churchill dneška
  http://www.facebook.com/note.php?note_id=290856925643&id=100000024581739&ref=mf

  Nepodepisujte!

 10. My víme, že se připravuje jedna celosvětová vláda.
  Po vytvoření EU se chystají další unie – Americká, Africká a Asijská. Když lidé neudělají obrat tak po těchto krocích přijde pouze 1 celosvětová vláda. Z lidské historie na Zemi víme, že moc korumpuje, a absolutní moc korumpuje absolutně. Toto se děje pod taktovkou ovladačů z Temných světů, mocipánů a jejich poskoků zde na Zemi, a to díky jejich voleb, které učinili v minulosti a které činí neustále. V něm je i tohle všechno, co tady mají – pseudoprožitky, to je jen program ve kterém uvízli. Lidé, kteří toto navrhují a nebo nic proti tomu nedělají si zažijí horší věci než za novodobých válek, protože válečníci neměli čipové technologie. Zážitky na vlastní kůži, bude jejich prožitek aby se vzpamatovali, třeba i po mnoha životech v negativních světech. Rychle se blíží čipizace lidí všeho a všech, čipizace už dnes probíhá – nemocní, vězni, dobrovolníci a pod. To je příprava na to aby si lidé pomalu zvykali a aby jim to potom nepřipadalo moc divné. Také v Bibli – Apokalypsa sv. Jana – je informace o tomto systému: „A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího jména (666)“. jas-nebe.cz

 11. Pane prezidente,

  Prosím, nepodepisujte. Nedovolte aby za nás o naší budoucnosti rozhodoval někdo jiný a proti nám.Velmi si Vás vážím.

  Jana Obendraufová

 12. V tomto roce se pohybuji více v EU a méně v CZ. Mám možnost sledovat jak se pracuje v různých částech EU, dozvídám se i výši platů běžných lidí, existuje odstup k “ostzoně ” EU.
  Je smutné kolik osobní kritiky se na prezidenta snáší, jak rychle v historii stratil český stát možnost sám rozhodovat o svých záležitostech. Jsme zadlužení, miliardy odtékají dál i přes státní rozpočet pryč a co již bylo zaplaceno z daní za nejrůznější arbitráže a spory!
  Spolupracujme s EU, přiučme se např. od Nizozemí, Švýcarska (srovnatelná velikost), vyrovnejme se s úrovní ekonomik západní části EU. Do té doby LS i euro počká.
  Ekonomická samostatnost a prosperita v rámci spolupráce s EU – soudím, je to “vo co gou”. A kritici postoje prezidenta (nebo snad provokatéři?) “ujišťují”, že poškozuje “naše zájmy”, že se nás výše uvedené “jaksi” netýká!? A přitom je to prezidentova ústavní povinnost.

  Pane prezidente, vytrvejte v obhajobě svrchovanosti a samostatnosti republiky, vyjednejte rovnopravné smlouvy s EU. Děkuji.
  Popelář Vladislav, Olomouc.

 13. Pane prezidente,
  prosím buďte pevný. Silně mne znepokojuje to, jak EU nedodržuje ani své vlastní zákony a pravidla, viz vynucené opakování referenda v Irsku, a jak málo se o této svévoli píše a mluví. V této situaci je mi úplně jedno co je v Lisabonské smlouvě obsaženo (přestože ji mám dobře pročtenou), protože je mi zřejmé, že teď EU naslibuje všechno možné a později stejně udělá co chce a nikoho se už nebude ptát. Neustupujme této svévoli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: