Petition in Czech language

Vážený pane prezidente,

druhého října 2009 schválilo Irsko v referendu Lisabonskou smlouvu poté, co byli Irové nuceni hlasovat znovu, ačkoli tuto smlouvu v roce 2008 odmítli.

Lisabonská smlouva vlastně omezuje suverenitu členských států, připravuje je o jejich svobodu a činí je tak v podstatě provinciemi ve velkém evropském státu. Nejen Evropská ústava samotná, ale i proces jejího vytváření jasně poukazuje na velkou neúctu, jakou Evropská unie a její aparát chová k demokracii a obyvatelům Evropy.

Ovšem, nyní nám zůstala poslední naděje a možnost, jak zastavit schválení Lisabonské smlouvy. Ta naděje jste Vy, pane prezidente Václave Klausi.

Až doposud jste odvážně odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu, i přes veškerý tlak, jež na Vás byl vyvíjen. Pakliže vytrváte, můžete její ratifikaci oddálit až do jara 2010, kdy se ve Velké Británii očekává vítězství konzervativní strany. Pokud se tak stane, David Cameron, předseda britské konzervativní strany, přislíbil uspořádat referendum, ve kterém britský lid smlouvu pravděpodobně odmítne.

Pokud tedy do této doby odmítnete smlouvu podepsat, je možné, že bude zamítnuta jednou provždy.

Uvědomujeme si, jakému tlaku ze strany samozvaných evropských politických elit a evropského aparátu budete po tuto dobu vystaven. Vaše velké odhodlání, jehož jsme byli již dříve svědky, v nás však probouzí naději, že vytrváte v této spravedlivé věci. Mnoho milionů Evropanů si tuto smlouvu nepřeje, některé průzkumy dokonce naznačují, že by lidé v hlasování tuto smlouvu odmítli, pokud by měli tu možnost.

Rozhodnete-li se tuto smlouvu nepodepsat, vstoupíte do historie jako státník vyjímečné odvahy, který zachránil Evropu, její lid i národy před hrozbou stále více nedemokratické Evropské unie.

Proto Vás, pane prezidente, pokorně žádáme a povzbuzujeme, abyste nepodepisoval Lisabonskou smlouvu, abyste udělal správnou věc.

Pane prezidente, máte naši veškerou podporu.

S úctou,
Níže podepsaní:

Advertisements

153 Responses

  • Vážený pane prezidente,
   jsem na Vás hrdá,tak jako jsem hrdá na to, že náš lid se nikdy nechtěl dobrovolně a bez odporu podrobit lži a diktatuře.
   Hrdinové minulosti i dneška zůstanou hrdiny navždy!
   Vždy s ůctou a srdečně
   Lenka Veselá

   PETICI TÍMTO PODEPISUJI

  • Zdravim Vas pan prezident,

   Som odporca Lisabonskej Zmluvy, pretoze je to zaciatok konca Europy ako ju pozname.

   Osobne Vas ako cloveka nepoznam…neviem ci je v tom nieco viac ako len nepodpisat pod zamienkou niecoho. A preto ak mate myslienke zhodne aspon v zmysle, ze to zotroci nas ludi a ze to neprinesie absolutne nic dobreho, tak Vas tymto doslova prosim o NEpodpisanie Lisabonskej Zmluvy.

   Tahani za nitky…taku predstavu buducnosti si nechcem predstavit. Je to sice len zrnko toho, co vsetko sa riesi za oponou, ale aspon JEDNU vec chceme dosiahnut…a to ozajstnu slbodu, ktorej nam uz moc nezostalo.

  • Pane prezidente, neprosím, ale žádám Vás – abdikujte!

 1. Souhlasím !

  • Po přijetí LS se budete v Čechách divit
   Všichni co chcete Lisabonskou smlouvu se budete moc a moc divit, až LS bude v ČR podepsána, ale už bude pozdě na vaše nářky. Sudeťáci zažalují ČR, Evropský soud zruší Benešovy dekrety, ČR bude muset sudetským Němcům vrátit majetek, vyplatit odškodné za dobu od 2. světové války a ČR bude muset držet hubu a krok s Evropskou unií. Šlechta začne žalovat ČR, protože po zrušení dekretů bude vrácen a vydán majetek šlechtickým rodům, které kolaborovaly za 2. sv. války s nacisty a po listopadu 1989 se neustále soudí s Českou republikou a chtějí zpět majetek, který jim byl spravedlivě zabaven. Těchto sudeťáckých a kolaborantských šlechtických majetků v ČR není málo. Může se vám stát, kteří voláte po LS, že budete vracet majetek i vy, protože se ukáže, že pozemek na němž stojí váš dům či zahrada, chata, patřil nějakému sudeťákovi, nebo z vašich daní jim budou vypláceny peněžní náhrady. Pokud se ČR bude odmítat podřídit majetkovým rozhodnutím Evropské unie, pak nic nebude bránit, aby Evropská unie si všechno vynutila na ČR vojenskou silou pomocí svých Evropských ozbrojených sborů, které se již budují. Myslíte, že Evropská armáda je budována pro to, aby rozdávala v Severní Africe domorodcům rýži? ČR, která dnes již nemá žádnou armádu dopadne ve 21. století stejně jako v roce 1938-1939 po Mnichovské dohodě, o nás bez nás. Lisabonská smlouva je nový Mnichov, Češi jsou nepoučitelní a pořád stejně hloupí. Poměry v ČR se vrátí před rok 1938, a to je to, oč běží.

 2. Klaus je defacto jako kapitán lodi, kde celá posádka se jen jen třese, aby ho zlikvidovala. Ubozí šaškové, prospěcháři a kariéristé bez jména a bez páteře, vlastizrádci, bonzáci, trpaslíci, kteří mu nesahají ani k ponožkám, se spikli a s vidinou trapných osobních výhod a s možností případného teplého místečka v Bruselu, až budou v politickém důchodu, o sebe doslova zakopávají, jak se mu snaží podrazit nohy tu zleva, tu zprava.

  • Nejsem ani odpurce LS ani fanda LS.
   Vaclav Klaus svym postupem porusuje vsechny principi parlamentni demokracie a to je to spatne.
   Nejsme MONARCHIE jsme REPUBLIKA.

   • Lisabonska smlouva z valne vetsiny odporuje principu demokratickeho rizeni a princip demokratickeho rizeni udupava a nahrazuje vladou par uplatnych v bruselu. V takovem pripade ma Vaclav Klaus pravo pouzit stejne metody jako posledni zachrany. Ano, nejsme monarchie. Zatim… Po Lisabonu bude EU monarchie a my poddani.

 3. I Support Vaclav Klaus!

 4. Dobrý den pane prezidente,

  prosím vydržte a nepodepisujte.

  Děkuji

 5. Páne presidente, tento svět a sě politika vyvíjí špatným směrem, ale Vy to určitě víte. Mezi hordou zbábělců a bezpáteřních individuí, kterou tvoří současná česká politika, jste jednou z mála výjimek. Držím Vám palce, držte se, Dimitrij

 6. NE Lisabonské smlouvě. Václave, věřím, že názor nezměníte a nepodlehnete absurdnímu politickému tlaku.

 7. Nepodepisovat

 8. V tomto směru máte pane prezidente moji plnou podporu. A musím říci, že pokud vydržíte i moji velkou úctu.

 9. Vážený pane prezidente,

  prosím, abyste nepodlehl tlakům, jímž jste v současnosti vystaven, a abyste s moudrostí sobě vlastní zbavil pochybností občany nejenom naší země, ale i jiných evropských zemí, které doufají ve Vaše NE Lisabonské smlouvě.

  Přeji mnoho zdraví, a věřím ve Vás.
  Ing. Lubomír Olšák

 10. Děkuji.

 11. Pokud nekdo bude preferovat nejake vyhody pred principy na kterych stoji svobodna spolecnost, ztrati nakonec uplne vsechno, co patri k vysadam svobodneho cloveka. Otroci nemaji zadna prava.

 12. Souhlasím v plném rozsahu a petici podepisuji. Díky!

 13. tímto podepisuji

 14. Souhlasím a podepisuji petici.

 15. Tiez som proti podpisaniu toho de facto DIKTATU, ale vzhladom na sucasnu situaciu vo svete – ovladanom sion-nacistami a ich fiktivnymi peniazmi – neverim, ze tento boj Vaclav Klaus vyhra… Ale nie je hanba prehrat-hanba je vzdat sa bez boja! …co vela statov resp. ich pseudo-politikov v Europe urobila…
  Vsetko dobre p. Vaclav Klaus!

 16. Souhlasím a podepisuji!

 17. Pridavam muj podpis pod petici.

 18. Pane prezidente lide ve vas vkladaji duveru ze to nepodepisete, nezklamte nas jako zbytek politicke sceny ktera si tu dela naprosto co chce…
  ti co jsou pro to podepsat rikaji ze aspon dostaneme nejake penize z unie… oni by tu ty penize byly i bez unie kdyby se politici nechovali sobecky a mysleli i na normalni smrtelniky….
  Diky…

 19. Odmítnout tuto smlouvu

 20. Sice ne pokorně, ale žádám Vás pane prezidente, neustupujte, nepodepisujte. Plně Vás v otázce Lisabonské smlouvy podporuji a kromě toho pokorného souhlasím se zněním petice.

 21. Pane presidente.
  Vydržte, historie Vám dá za pravdu. Ani netušíte kolik lidí je za Vámi. My obyčejní “poddaní” EU Vám věříme a jsme za Vámi…

 22. Taktéž souhlasím s petící a doufám, že po květnových volbách vyhlásí nově zvolený parlament referendum o LS také v ČR. Pokud bude třeba, hradní nádvoří zaplníme a pana prezidenta podpoříme!

 23. Hrobník evropských států,jejich suverenity a demokracie v Evropě se jmenuje EU a jeho nářadím je Lisabonská smlouva.Pane prezidente,nenechte nás pohřbít.

 24. Vážený pane prezidente,

  jednejte prosím v souladu s tím co Vám říká Vaše srdce.
  A zachráníte naši zem od otrockého jha.Bůh je s Vámi!
  Opakuje se stejná situace jako za časů Gedeona.
  Boží slovo: soudců kap.7
  Povzbuzuji Vás k vytrvalosti a moudrosti!

  • Vazeny pane prezidente,
   dle meho, jste jediny opravdovy vlastenec mezi smeckou zaprodancu a zradcu ceskeho naroda.Miliony lidi si Vas za Vase hrdinstvi vazi a nikdy nezapomene.Stojim za Vama a preji
   pevne zdravi a silu odolat kolonizatorum.

 25. Vážený pane prezidente!

  Vážím si Vašeho rozhodnutí,přesto,že vím,že čelíte obrovskému tlaku.Dějiny prověřily,že ti co obstáli,zvítězili!

 26. Prosím, nepodepisujte, jsme Vám vděčni za pevný postoj proti nátlaku!

 27. Rather abdicate than sign!

  Raději abdikovat, než podepsat!
  Doufám, že se Václav Klaus nenechá vmanipulovat do role Edvarda Beneše, který v touze být katalyzátorem hrozících konfliktů podepisoval zákony Gottwaldovy vlády.
  Doufám, že se Václav Klaus k něčemu takovému nepropůjčí a raději abdikuje.
  V takovém případě je otázka, za jak dlouho by se podařilo vládnoucí garnituře, která je Lisabonskou smlouvou doslova posedlá, zvolit prezidenta nového…

 28. Souhlasim s petici

  Nepodepisovat !

 29. Lisabonská smlouva znamená dobrovolně se pasovat do role “o nás bez nás”, případně se vystavit kolonizaci ze strany velkých hráčů. Nové členské země nejsou partneři, ale potrava

 30. Věřím, že Lisabonskou smlouvu pan prezident nepodepíše a neotevře tak Evropské Unii dveře ke snadnému zavádění různých pro nás nevýhodných pravidel a nařízení, kterým bychom se poté už jen těžko mohli bráni.

  Pokud Lisabonská smlouva neprojde, média i některé státy EU z toho určitě budou dělat velkou aféru; mohou se pak snažit pana Klause zdiskreditovat jak chtějí, ale věřím, že počet jeho příznivců zůstane i přesto větší než počet lidí, kteří by jej za nepodepsání nejraději zadupali do země.

  A proto se, pane prezidente, nebojte Lisabonskou smlouvu poslat do propadliště dějin, kam patří – vždy budete mít na své straně spoustu lidí, kteří Vás jistě podpoří. Díky.

 31. plně souhlasím a podepisuji!

 32. Historie Vám dá za pravdu, pane prezidente. Vytrvejte .

 33. Podepisuji se pod petici…

 34. Souhlasím s obsahem petice. Prosím nepodepisujte LS. Vážím si Vašeho postoje, pane prezidente.

 35. Popravdě s vámi v občas nesouhlasím,ale teď je potřeba se sjednotit nepodepisujte .Sem malej bezvýznamnej občan ČR.Ale takovejch je nás tu spousta.Nezrazujte.

 36. Vazeny pane presidente,

  pri vstupu ceske republiky do Evropske unie jsem v kruhu mych pratel vyslovil nazor, ze cesi nas (Nemecko) spasi te evropske hruzy.
  Postupem casu jsem zjistil, ze sice cesi by nas zachranit mohli, ale ze cesti politici nejsou, az na jednu vyjimku, a tou jste Vy pane presidente, o nic lepsi, nez ty vsichni ostatni.

  Verim a doufam, abych pozdeji slovy basnika se mohl Vam podekovat: “…a hrdy bud, zes vytrval…”

  Dekuji Vam pane Vaclave Klausi

 37. Souhlasím s peticí a máte mou podporu.

 38. Nic jim nepodepisujte,jsem s Vámi.

 39. Vážený pane presidente,

  Již řadu let jsem Vaším obdivovatelem a v současné době representujete jedinou morální a racionální autoritu naší republiky – ačkoli věřím, že souboj s zástupy europřisluhovačů musí být vyčerpávající, prosím Vás pane presidente, zůstante názorově konsistentní i přes všechnu tu mašinérii, je totiž k nezaplacení vědět, že jste od dob Edvarda Beneše první president, na kterého můžeme být právem hrdi a já Vám přeji mnoho zdaru, síly a štěstí.

  Děkuji

  s úctou

  Daniel Falbr

 40. Chceme zostat SLOBODNI.
  Vazeny pan prezident CR, verim ze nepodlahnete tlaku skorumpovanych politikov a nepodporite budovanie BYROKRATICKEJ masinerie EU. dakujem
  Drzim Vam palce

 41. Souhlasím s peticí

 42. Tymto sa podpisujem sa pod peticiu.

 43. Nechceme jít znovu do totality. Nechceme evropský svaz socialistických republik

 44. Taky Vás podporuji a vytrvejte..nechci byt pod totalitou Bruselu..Jak jste sám řekl..”Brusel je horší jho než Moskva”

 45. Vazeny pan prezident Ceskej Republiky.
  Pripajam sa a hovorim hlasne NIEEE Lisabonskej zmluve.

  Drzim Vam palce a dufam ze to ani pod natlakom nepodpisete.

 46. držíme Vám palce, nevzdávajte sa, leží na Vás osud poctivých ľudí celej Európy. Ďakujeme Vám za pevné nervy!

 47. PROSIM NEPODPISUJTE SA!!! MY SME UZ V RIT… ALE VY TO MOZTE ZMENIT ….

  OBČAN SLOVENSKA

 48. Dobrý deň pán prezident Václav Klaus,

  veľmi Vás prosím, aby ste nepodpísali Lisabonskú zmluvu.

  Srdečne ďakujem

 49. Nesúhlasím s Lisabonskou zmluvou

 50. nepodepisujte tento divný dokument. Jako pracovník realitní kanceláře jsem dostatečně poučen od právníků, že čemu nerozumím nemám podepisovat a to zvláště tehdy, když je na mě protistranou vyvíjen nátlak apod.

  Pavel Novák

 51. Dobrý deň,

  Pán prezident, budem veľmi rád ak odoláte tlaku.

  Nepodpisujte Lisabonskú zmluvu.

 52. Nesúhlasím s Lisabonskou zmluvou.

  Nepodpisovať

 53. Souhlasím a podepisuji

 54. Pevne nervy, drzim palce, nenechajte sa vydierat mocenskymi elitami!

 55. Nikdy jsem tak nesouhlasil s presidentem, jako nyní. EU je skutečně budoucí Svaz německo-francouzských socialistických republik. A to doopravdy nechci.

 56. Súhlasím s petíciou. Týmto sa pod ňu podpisujem.

 57. Prosím nepodepisujte LS. Dnes můžete Vy rozhodnout o šťastné budoucnosti Česka. Podpis LS znamená, že tu ještě pár let budu v Evropě lidé, kteří mluví česky. Opakuje se historie, čeští státnici jsou zváni na kobereček, celá Evropa nás straší. Nemusím cestovat, nemusím nic, jen být v Čechách doma./a to bydlím na Moravě/. To je pro obyčejné lidi to nejdůležitější žít doma v Česku po svém.

 58. Pan prezident drzim palce aby ste vydrzali a hlavne nepovolili.Drzte sa

 59. urobte co je spravne!!

 60. Souhlasím v plném rozsahu a petici podepisuji. Díky!

 61. Ak im to nepodpíšete, robíte to aj pre naše dobro…Tak, nech tá Pravda konečne zvíťazí…

 62. Vážený pane prezidente,

  nenechte náš malý stát shrábnout do jednoho pytle s ostatními, se kterými nesdílíme názory. Odmítněte tento dokument a odežeňte ho co nejdále.

  Velmi Vám poděkujeme.

  EN

  Dear Mr. president,

  do not let our small state to be same as all other states under EU flag, cause we do not have the same ideas in general. Refuse this document and blow it as far as possible.

  We all will thank you

 63. Držím palce. Hlavně vydržet a nepodepisovat.
  Zdraví Hrdina ml.

 64. Dobrý den pane prezidente.Vydržte a žádnou smlouvu
  nepodepisujte.Jsem s vámi a modlím se,aby vás
  Bůh podržel,protože by jste tím podepsal náš ortel.Vy
  jste dobře věděl,proč nevstoupit do EU.My jsme byli už tenkrát s vámi,byli jsme proti tomu vystoupit v pořadu
  v Kotli.Děláte dobře a děkuji vám,že myslíte na národ.
  Helena.P.

 65. Vyjadřuji Vám naprostou podporu. NEPODEPISUJTE a hlavně vydržte!

 66. Prosim vas nepodpisujte to.
  Dakujem aj ja za vasu trpezlivost

 67. Vážený pane presidente,

  prosím vydržte v té histerii,kterou vůči Vám vyvíjí a bude vyvíjet
  mašinérie byrokratů EU(jejíž negativní kroky vidíme na vlastní oči již dnes) a nepodepisujte tuto byrokratickou nesmyslnost zvanou LS.Věřte,že většina rozumných lidí za Vámi v tomto Vašem postoji stojí a bude stát jestli vytrváte.Bez nadsázky se tím zařadíte mezi politiky na které bude historie pamatovat.
  Jsme s Vámi a prosím vytrvejte ve Vašem úsilí

  děkuji

  Libor Filip

 68. Pan prezident, ste poslednou zachranou ludi co sa nemohli v danej veci vyjadrit a s LZ nesuhlasia. Europa ako hospodarska unia je ok, ale Europa ako ZSSR je cesta k strate identity.

 69. Podpisujem sa pod peticiu.
  ako mozme hovorit o demokracii v EU ked sa stala hned pri zaciatku taka neodpustitelna chyba. ako moze EU chciet pre irov nove referendum iba kvoli tomu ze iri prvy krat neodpovedali na otazku spravne?
  takze tu plati to iste co v komunizme, musis volit to co ti povieme, jediny rozdiel je ze to nemusis urobit hned na prvy krat, ale my si na tu spravnu odpoved pockame. inu neberieme.
  ak je toto slobodna vola ludi, tak potom dakujem pekne.

 70. Pane Klausi,

  velice často s Vámi nesouhlasím a neprominu Vám rozbití Československa, ale v tomhle případě s Vámi musím souhlasit. Na počátku bylo jasně řečeno, že smlouva musí být schválena všemi účastníky. Nebyla – a v té chvíli měl ratifikační proces skončit. Tam není v čem ustupovat, není co řešit.

 71. Vážený pán prezident!

  Veľmi si vážim vašu úprimnú snahu o udržanie demokracie a ľudských práv v Európskej únii.

  Žiaľ, Slovenská republika pod socialistickou vládou strany SMER a za podpory maďarských kolaborantov SMK zradili záujmy občanov Slovenska a ratifikovali túto, pre nás tak nevýhodnú zmluvu.

  Preto Vás prosím o pozdržanie ratifikácie Lisabonskej zmluvy až do britských parlamentných volieb, aby mohli ľudia slobodne v priamej demokracii vyjadriť svoje NIE a zastaviť tak ratifikačný proces.

  Trochu sa obávam, aby ste si, podobne ako Íri, len pre svoj národ nevydobili určité ústupky, ktoré by však neboli uplatňované v ostatných európskych krajinách, ale aby ste pamätali aj na bratský slovenský národ, keď na nás už naši zákonodarcovia zabudli

  Ďakujem

  s úctou

  Rastislav Omasta

 72. Vazeny pane prezidente!

  Jste pravy exibicionista. Skodite Cesku a Evrope.

  S uctou

  Roman Jonas

 73. Pripajam sa k podpore slobody a rovnosti pre vsetky europske staty. Urobte vsetko pre zastavenie eurobyrokratickej masinerie, ktora postupne rozomiela suverenitu clenskych statov.
  Dakujem.

 74. Desať božích prikázaní sa zmestilo na dve dosky.
  Americká ústava má vraj 15 strán.
  Tento paškvil je na 700 stranách. To nemôže byť dobré, tu nie je niečo v poriadku.

  NEPODPISOVAŤ

 75. Vážený pane prezidente,

  Plně s Vámi souhlasím a vyjádřuji také nesouhlas k podpisu lisabonské smlouvy. Jednak jsem jí neměl příležitost přečíst, ale přes to jsem částečně o ní slyšel z médií a něco málo z internetu. Dospěl jsem k názoru, že tato smlouva zřejmě nebude tak výhodná hlavně pro náš stát a zřejmě by jednotlivé členské země ztratily svou suverenitu. Je toho určitě asi více, ale už v tomto nesouhlasím s Lisabonskou smlouvou a máte tímto mou plnou podporu. Přejí Vám pevné nervy ohledně lisabonské smlouvy a nenechte se ovlivnit. Hodně štěstí, zdraví a pevných nervů. Mnohokrát díky

 76. Souhlasím s peticí.Prosím nepodepisujte.Lisabonská smlouva je podraz na občany České republiky.

 77. Díky za Vaši statečnost pane Prezidente.

 78. Vážený pane prezidente,
  chceme Vás podpořit ve Vašem statečném postoji.
  Ano, je to tlak…., jsou na Vás upřeny zraky celé Evropy…Už jen samotný fakt, že se EU formuje pod manipulativním tlakem, je zarážející a pro mnohé ponižující. A my Vám děkujeme, že tomuto tlaku nepodléháte.Věříme, že budete bojovat až do konce a LS v jejím současném znění nepodepíšete.

  S úctou

  Vladimír Prajka s rodinou

 79. NIE – Lisabonskej zmluve !

 80. NEPODEPISOVAT!
  … nepodepíše a poté onen Velký hrdina včerejška, dneška i zítřka vstoupí na nebesa, 3. dne vstane z mrtvých a bude přijat v Kremlu

 81. Vážený pane presidente,
  Vaše případná abdikace by se JIM také hodila …,
  prosím vytvrvejte. Není zrovna teď příhodná doba na dojednání výhodnějších podmínek ?
  Přeji pevné zdraví !

 82. Pane prezidente, neprosím, ale žádám – abdikujte!

 83. Chceme slobodu a preto nesúhlasím s podpisom Lisabonskej zmluvy

 84. NEPODEPISOVAT Lisabonskou smlouvu prosím.

 85. Nepřeji si,
  aby různí Cohen-Banditi dostávali čím dál větší podíl na moci v Evropě.

  Pane prezidente, žádám Vás, abyste LS a její modifikace nepodepisoval.

 86. Pane presidente, nepodepisujte.
  Pouhých pět let po našem “vstupu” do EU, který nás již zbavil části suverenity, se v EU nastavují zcela jiné parametry. Pro takovou EU se spoluobčané nerozhodovali. Nová EU je nevypočitatelná a zdá se mi velikým nerozumem a hazardem svěřit se do rukou nějakých cizích úředníků. Vždyť i říšský protektor o nás věděl víc než oni.
  A na okraj: Proč se “nahoře” tolik bojíte referenda? Právě takhle se chovala vládnoucí garnitura před r. 1989.

 87. Pane prezidente,nepodepisujte prosím tento novodobý “Mnichov” nenechte udělat z naší země kolonii a uprchlický tábor

 88. Prosím “Ne” této smlouvě.

 89. Dobrý deň, prosím nepodpíšte! Ďakujem

 90. Jednoznačné nie “Lisabonskej zmluve”. Prajem Vám veľa zdravia Pán Prezident.

 91. Pane prezidente – vydržte, nenechte se zlomit! Jste poslední hrází zadržující eurofašismus!

 92. Podepisuji

 93. Pán Prezident nepodpisujte, jeden Mníchov už stačil.

 94. Dobry den prajem. Nakolko vacsina krajin prijala tuto dolezitu zmluvu bez nazoru volicov (aj SR), uz v naznaku cela zmluva SMRDI. Je hanbou, ked vacsina ludi (a hlavne politikov), co obhajuju tuto zmluvu nedocitala ani jej zakladne znenie, nie to este jej doplnky, ktore su o to dolezitejsie, ze radikalne okliestuju pravomoci a suverenitu samotnych krajin. Co myslite, ze bude nasledovat po prijati? Zakladna myslienka sa javi pekna (celistvost Europy, spolocne vystupovanie, spolocny prezident, minister pre zahranicnu politiku, a ine), ale skutocnost bola vzdy ina. Vari slovania mali vzdy rovnake nazory ako anglosasi, frankofoni, sudeti a ostatna haved v europe? Nie, nikdy. Aj preto potrebuju tuto zmluvu, ktorou raz a navzdy zatvoria usta takym “nepotrebnym” narodom ako su cesi a slovaci. Tu ide iba o vlastne zaujmy a vlastny prospech. Ak mate trosku zdraveho rozumu, slobodnou odpovedou na tuto zmluvu je NIE, NIKDY. Pan prezident CR, nemal som Vas nikdy rad, ale drzim palce v tejto otazke, uz je to otazka cti a moralky.
  S pozdravom Miroslav.

 95. Vazeny pane prezidente,

  uz takto je EU slozita a komplikovana spolecnost 27 statu s rozdilnymi nahledy a postoji. Ovsem ze Nemecko a Francie nas stale presvedcuji, ze to neni tak….

  Nepodepisujte a drzte se. Mate podporu a to nemalou, dokonce i mimo uzemi CR.

  Dekujeme a prejeme jen to nejlepsi

 96. Vážený pane prezidente,
  věřím, že odoláte nátlaku a NEPODEPÍŠETE!!!
  Děkuji i za svoje děti!

 97. Nesuhlasim s Lisabonskou zmluvou.

 98. O com sa nehovori, ale o tom je tiez Lisabon (doporucujem pozriet cele, vela z toho pochopite):
  http://rutube.ru/tracks/2465958.html?v=c8d24022fa990cdba88d08c9aa802e42&autoStart=true&bmstart=0

 99. Držím Vám palce, aby ste vydržali čo najdlhšie. Lisabonská zmluva ohrozuje suverenitu štátu. Som vyslovene proti.

 100. Pane prezidente, plně podporuji Vaše stanovisko vůči Lisabonské smlouvě a podepisuji tuto petici.

 101. Vážený pane prezidente,

  děkuji Vám, že máme za hlavu státu někoho, kdo se nebojí bojovat za právo a blaho vlasti i proti většině. Odolejte, prosím, i po nepříznivém výsledku Irského referenda, tlaku médií a zahraniční diplomacie a oddalte podpis Lisabonské smlouvy alespoň do jara, kdy, doufejme, štafetu převezmou Britové. Ať již vše dopadne jakkoli, vím, že jste pro lid České Republiky udělal vše, co bylo ve Vašich silách.

  Přeji pevné nervy a tuhý kořínek,

  Daniel Weisskopf

 102. V ziadnom pripade nepodpisovat. EU zila ked zmluva nebola a prezije aj bez nej…

 103. Dky za odvahu, pane prezidente!

 104. podporuji Vaši snahu.Máte můj obdiv.

 105. Vážený pane Klausi,

  nepovažuji se za vašeho příznivce a na mnoho věcí mám odlišný názor, ale ve věci Lisabonské smlouvy máte mou, a jsem přesvědčen že zdaleka nejen mou, plnou podporu a důvěru.
  Neustupte prosím nátlaku a zabraňte ohrožení našich národních zájmů.

 106. Jasně že NE Centralní vlády nebrat. Nepotřebujeme vlády žádné.Pouze vlastní sebevlády.

 107. Dobrý den, pane prezidente, plně Vás podporujeme. Dál odolávejte vnějším tlakům. U nás v ČR máte občany, kteří Vám fandí a podporují v souvislosti s Lisabonskou smlouvou. Dál hájejte naše české zájmy pro nastávající generace. Jana s velmi početnou rodinou.

 108. podporuji prezidenta vaclava klause v jeho usili vyradit politiku ze zeleneho byznysu, obhajoby ceskych zajmu v eu a ve vyhradach vuci lisabonske smlouve

 109. Pane prezidente, vydrže a nepodepisujte.

 110. Pane presidente vydržte a tento paskvil nepodepisujte.

 111. Jsem pro spolecnou Evropu! Ale nelibi se mi spolitizovany a mocensky centralizovany system ktery ho ma uskutecnit a jehoz tvurci si brousi mocenske zuby a mnou mocenske ruce. Hlavne nesouhlasim se zpusobem jakym je umluva (Lisabonska smlouva) o tomto systemu dosahovana – prilis se to podoba misi nejake udernicke siiy s heslem “Pres mrtvoly!”. A to se samozrejme nevyhne ani vam, pane prezidente, a vy to vite. Proto k vam mam uctu, a davam vam v tomto pripade moji podporu.

  Spolecnou Evropu ano, ale ne vnucenym a upachtenym zpusobem – to nikdy nebylo dobre.

  Proto muj “Nesouhlas s podpisem Lisabonske smlouvy.”

  NEPODEPISOVAT

 112. Odmítnout tuto zločineckou smlouvu a vystoupit z eu,děkujem pane prezidente,jste jediný kdo to může zastavit!

 113. Souhlasím s peticí, nepodepisovat!

 114. Při tak velkých rozporech mezi zářivou deklarovanou teorií a tristní praxí ve fungování EU, je každý další krok při přesunu pravomocí na zalobovanou bruselskou byrokracii hazardem, pokud to budete schopen ustát, LS nepodepisujte

 115. Podepisuji se ..

 116. O politiku se moc nezajímám, ale prolomení Benešových dekretů by byla katastrofa! Napadá mě jedna jediná, ale dost podstatná otázka, a to kde byli naši zástupci, že se tímto problémem nazabývali a musí to řešit až teprve ten poslední člověk při podpisu smlouvy? Je to bordel a já Vám pane prezidente fandím! Nepodepisujte, dokud neudělí alespoň vyjímku týkající se Benešových dekretů!

 117. František Kriegel v roce 1968 ,taky nepodepsal.Buďte jako on.Nedejte nás,nepodepisujte.Prosím!

 118. Vážený pane prezidente,

  byť nejsem zastáncem všeho, co jste pro naši republiku udělal, souhlasím s Vaší snahou o vyjednání co nejlepších podmínek pro občany našeho malého státu uprostřed Evropy, na který si každý brousí zuby už po dlouhá staletí.

  Jsme s Vámi, zůstaňte s námi!

 119. Pane prezidente,
  nepřátel se nelekejte a na množství nehleďte! Bianco šek za nás prosím nepodepisujte.

 120. Pane prezidente,
  odolejte prosím všem tlakům – především těm naprosto nehorázným požadavkům posledních dnů od tzv. “politiků” z EU, nenechte se zastrašit a nepodepisujte tuto pro Česko naprosto nepotřebnou a především nevýhodnou smlouvu.
  Věřím Vám a podporuji Vás. Děkuji za Vaši sílu.

 121. Plně podporuji.Vaníček Karel

 122. Držím palce pane Prezidente.
  LS odmítli již Irové, není proč o ní dál jednat. Děkuji za to, že se mezi našimi politiky našel alespoň jeden politik, který se dokáže postavit před evropskými lídry s rovnými zády.
  Držím palce.

 123. Držím Vám palce, pane prezidenta, jste jeden z mála politiků, kteří hájí zájmy občanů ČR. Jaké smlouvy vyhovují evropským státům jsme se mohli přesvědčit již u smlouvy vnucené nám před válkou v Mnichově. Proto souhlasím s takovým vymezením podmínek smlouvy, které by nám zaručily v budoucí Evropě důstojné místo. Děkuji a věřím Vám.

 124. Vážený pane prezidente,
  nesmírně si vážím Vašeho odvážného postoje a věřím, že LS nepodepíšete. Myslím, že máte podporu většiny našich občanů. Svědčí o tom ohasy z mého okolí a konec konců i dnešní anketa v Událostech a komentářích (i když jsou manipulovány s. Drtinovou).
  Přeji Vám pevné zdraví i nervy a vydržte.
  DĚKUJI !

 125. Vážený pane presidente,
  prosíme vydržte nátlak všch těch ,, lišků, a nepodepisujte.
  Jste jedinný z politiků kdo si uvědomuje nesmyslnou, drahou a nebezpečnou byrokracii Bruselu.

  Děkujeme Vám,podporujeme Vás.

 126. Vážený pane presidente,
  díky Vám mohu být stále hrdý na to, že jsem Čech. Děkuji.
  Nenechme se zmást slovnímy průjmy vládnoucí/nevládnoucí garnitury zkorumpovaných korytářů. Jejich názor se nese na vlnách stejně zkorumpovaných médií, a proto se může zdát mocný. Situace je podle mého zcela jiná! Snad každý soudný člověk vidí co z demokracie zbylo v opakovaných referendech, výhrůžkách atd.Napadají mě, pro občana ČR zvláště, nepříjemná slova: Mnichov, totalita, kolonie….. Tak vítejte v EU! A zkuste mít svůj názor!!!

 127. p. Presidente vydržte , jste naše poslední naděje.
  Nesouhlasím s podpisem Lisabonské smlouvy.

 128. Ked uz sme my boli slepi, aspon vy majte rozum a nepodpisujte!! Dakujem

 129. souhlasím a podepisuji.

 130. Jste ostuda národa, pane prezidente. I díky Vám jsme v kultivované části Evropy bráni tak, jak jsme bráni. Kdo opravdu LS četl, nemůže nikdy souhlasit s tím, že ohrozí národní zájmy kohokoliv. Jsem rád, že jsme v Evropě, díky ní nemusím být ve společnosti tak malých a nevyzrálých politiků, jako jste Vy. Je mi líto, že to musím psát.

 131. Podepisuji, support Václav Klaus!

 132. NEPODEPISOVAT!!! Nátlak a výhrůžky ze strany Francie a Německa o tom zda by měl odstoupit Václav Klaus popř. úvahy, jak ho obejít při podpisu LS jsou šokující. Na druhou stranu historie se opakuje. Před 71 lety v Mnichově Francie a Německo realizovaly své představy o lepší Evropě na úkor Československa Prezident Beneš skončil v emigraci, neboť nepochopil a nahradil ho prezident Hácha který lépe chápal. Před 41 lety Brežněv držel v Moskvě představitele Československa, kteří také nechápali a to tak dlouho až pochopili že vstup armád VS je přátelskou pomocí a podepsali souhlas se vstupem vojsk. Pane prezidente držím vám palce.

 133. Vážený pán prezident,
  aj keď som občanom susedného Slovenska chcem, aby ste vedeli, že Vás veľmi podporujem vo Vašom zásadovom konaní proti prijatiu Lisabonskerj zmluvy v dnešnom znení. Verte, že máte významnu podporu normálne zmýšľajúcich ľudí naprieč celou EÚ. Nedajte sa zastrašiť európskymi pseudopolitikmi a vydržte.
  V hlbokej úcte.

 134. Vážený pane prezidente,

  s radostí vidím Vaše úsilí. Náše republika se zve demokratickým státem, a jako takový volí parlament tak, aby reprezentoval zájem lidu. Podle posledních průzkumů v této věci zklamal, neboť přes polovinu čechů stojí za Vámi.

  Děkuji a vydržte.

 135. Popieram Pana Prezydenta Klausa.
  Z poważaniem
  Lech Malicki
  Polska
  Warszawa

 136. Pane prezidente, prosím nepodepisujte Lisabonskou smlouvu. Věřím, že tlak na Vaši osobu musí být obrovský, stačí každý den číst noviny. Přesto vydržte a neopakujte české dějiny z let 1938, 1948 a 1968. Bez ohledu na mediální mašinerii se odvažuji tvrdit, že i díky nátlaku posledních dní většina národa sdílí ohledně LS Váš názor. Podpisů pod touto peticí přibývá s každým dnem a to ze všech koutů Evropy – té, která prý tak netrpělivě čeká na náš souhlas. Český odpor proti LS bude za čas chloubou našich dějin.

 137. Goraco popieram zastrzezenia Prezydenta Klausa wobec Uni Europejskiej, ktora stala sie EUROGERANIA.

 138. Vazeny pane prezidente

  nenechte si od nikoho diktovat a stujte si za svym rozhodnutim. Jsme mala zemicka a kazdy si mysli, ze nas muze postrkovat kam a kdy se mu zachce. Ukazte vsem, ze nebudeme poskakovat jak jini hvizdaji a pokud s necim nesouhlasime, dame to jasne najevo.
  Drzim Vam palce!!!
  Veronika

 139. V tomto boji máte moji plnou podporu pane Klausi.
  souhlasím

 140. vážený pane presidente,
  vážím si Vás, jste světlo ve tmě- modlím se:
  Bože ochraňuj pana Klause a dej mu prosím sílu, ať může vytrvat v úsilí ochránit český národ

 141. Pane prezidente,

  děkuji Vám, že Lisabonskou smlouvu nakonec podepíšete.

 142. Havelko, jste naprogramovan bruselskou mediokracii.
  Jen mrtve ryby plavou s proudem. Chapejte, ze charakter lidi se ukaze prave tehdy, kdyz je to potreba. Tak se projevil charakter Vas, nasich uplatnych politiku, bruselskych loutek.
  Kazdy, kdo cini natlak, je nasilnik. Ti, co stoji za EU, jsou obycejni nasilnici, protoze vyuzivaji manipulace verejneho mineni pomoci medii a domacich kolaborantskych uzitecnych idiotu, kteri si mysli, ze budou mit z Bruselu prebendy.

  Vazeny pane presidente,
  lide prosti, jichz je vzdy v zemi vetsina, necekaji bruselske prebendy ze svych dani, ani netouzi po mistodrzicich zase v nejakem protektoratu. A nemaji potrebu kvuli tomu ohybat pater.
  Zustante rovny a nepodepisujte tu frasku z Lisabonu. At si tam konecne uz uvedomi, co znamena respektovat vuli nekoho jineho.

 143. pane prezidente dofam ze odolate a nepodepisete predem dekuji i za svou rodinu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: